Listado de inscritos

Información detallada sobre el evento

CURSA EQUIP DORSAL NOM
skimo6 2 PARES ENFEINATS 201 A ORIOL FERNANDEZ HOSPITAL
skimo6 2 PARES ENFEINATS 201 B JOAQUIM FERNANDEZ RODRIGUEZ
skimo6 50 X 50 202 A TXEMA COLOMER LÓPEZ
skimo6 50 X 50 202 B RAMON GARCÍA SARRIÓN
skimo6 A RITME DE KILIAN A L'EVEREST 203 A PILAR MARTINEZ MOSQUERA
skimo6 A RITME DE KILIAN A L'EVEREST 203 B GERARD CARNICÉ TORRELLES
skimo6 ABRA SILVER 204 A ABRAHAM PALOMINO SALT
skimo6 ABRA SILVER 204 B JORGE SILVESTRE ADIVINACION
skimo6 ABRACADABRA 205 A LAURA TORRES MASBERNAT
skimo6 ABRACADABRA 205 B DAVID MAS BARRIONUEVO
skimo6 ACA PAQUETILLOS 206 A PAU IGLESIAS RODRÍGUEZ
skimo6 ACA PAQUETILLOS 206 B EVA CHOY GUIU
skimo6 ACA PAQUETILLOS 206 C JOSEP PUJOL CARRASCOSA
skimo6 AINETS 207 A XAVI PATXOT I PEITX
skimo6 AINETS 207 B PERE BERGÉ SÀNCHEZ
skimo6 AINETS 207 C ROC PONT FALOMÍ
skimo6 ALL RADICAL MOUNTAIN 208 A LUCAS RIVERA SUBIRA
skimo6 ALL RADICAL MOUNTAIN 208 B OSCAR CERUELO SANCHEZ
skimo6 ALT BERGUEDÀ 209 A DAVID ELIAS CUNILL
skimo6 ALT BERGUEDÀ 209 B ORIOL CASALS QUESADA
skimo6 ALT BERGUEDÀ 209 C ADRIÀ MORENO GARCIA
skimo6 ALTO TEAM 210 A TONI SEGURA DE SOLA
skimo6 ALTO TEAM 210 B ALEX MIQUEL MOLLEVÍ
skimo6 ALTUERA GAITZA 211 A ENEKO LADISLAO BARTOLOME
skimo6 ALTUERA GAITZA 211 B LANDER ALVAREZ DE EULATE MARTIN
skimo6 ALTUERA GAITZA 211 C EGOITZ BIDAURRAZAGA
skimo6 ARSENALVIPTEAM 212 A EDGAR AZNAR SANTAMARIA
skimo6 ARSENALVIPTEAM 212 B HECTOR VENTEO FERNÁNDEZ
skimo6 BANDARRES TEAM 213 A CARLES REYES COMORERA
skimo6 BANDARRES TEAM 213 B JOSEP ANTON AGUARELES BRINGUÉ
skimo6 BANDARRES TEAM 213 C ALBERT GOMEZ JIMENEZ
skimo6 BAUSÈN TEAM 214 A ERIC MUÑOZ BAIGET
skimo6 BAUSÈN TEAM 214 B MIA COSTA CARBONELL
skimo6 BOMBER 215 A JOSÉ IGNACIO CASALLO FERNÁNDEZ
skimo6 BOMBER 215 B JAVIER GONZÁLEZ PINEDO
skimo6 BOMBER 215 C RUBÉN GARCIA GOMEZ
skimo6 BUBAAAAAAA TEAM 216 A PEP SANSA BULLICH
skimo6 BUBAAAAAAA TEAM 216 B DÍDAC BATLLO PEDRALS
skimo6 BUBAAAAAAA TEAM 216 C JORDI CALMET SUBIRANA
skimo6 C.E.T SKIMO 217 A XAVI SURROCA ABADAL
skimo6 C.E.T SKIMO 217 B MARC GONFAUS CAPELL
skimo6 CAF TOULOUSE 1 218 A JEAN LE CORRE
skimo6 CAF TOULOUSE 1 218 B JEAN-LOU HABEMONT
skimo6 CAL JAN 219 A HIGINI CIERCO PALAU
skimo6 CAL JAN 219 B MARC CAMP GARCIA
skimo6 CAÑA AQUI 221 A JUAN MANUEL SORIANO BARRERA
skimo6 CAÑA AQUI 221 B JAVIER SANCHEZ ANDRES
skimo6 CAPE 222 A MARC CABANILLAS CASTELLET
skimo6 CAPE 222 B PEPO GARCIA BADIA
skimo6 CAPS INFLATS 223 A JOAN VARIAS RAVENTÓS
skimo6 CAPS INFLATS 223 B JORDI CASAS EDO
skimo6 CEP SATEL?LIT 2 224 A ROGER PLA I GÜELL
skimo6 CEP SATEL?LIT 2 224 B JOAN MILÀ I HUGUET
skimo6 CEP SATÈL·LIT 1 225 A JORDI HIDALGO BOU
skimo6 CEP SATÈL·LIT 1 225 B JAUME CUSINÉ DOMENECH
skimo6 CEPAROULAMER 226 A SOPHIE MASSON
skimo6 CEPAROULAMER 226 B JEAN-HUGUES VOS
skimo6 CERDANYA PIRINEUS 227 A MIREIA SOLER COZAR
skimo6 CERDANYA PIRINEUS 227 B ANNA DESPUIG VILÀ
skimo6 CERVINO 228 A SERGI TOUS ROVIRA
skimo6 CERVINO 228 B JORDI MONTANÉ GIL
skimo6 CHATANILA 229 A NICOLAS LAPORTE
skimo6 CHATANILA 229 B CHARLES TASSIN
skimo6 CLIMBERS TEAM 230 A JORDI ALMIRALL
skimo6 CLIMBERS TEAM 230 B XAVI FAJARDO MONTERO
skimo6 CLIMBERS TEAM 230 C SERGI RUIZ HUETE
skimo6 COCO & TXOCO 231 A CARLA PRADIÉ PEROJIL
skimo6 COCO & TXOCO 231 B MIQUEL ADRAN GARCIA
skimo6 COUSERANS LIBRE 232 A MAE LE CAM
skimo6 COUSERANS LIBRE 232 B NICOLAS COUZINET
skimo6 COUSERANS LIBRE 2 233 A ROUGEAN FRANÇOIS
skimo6 COUSERANS LIBRE 2 233 B BUFFARD SÉBASTIEN
skimo6 CAT TORELLO 234 A NÚRIA FERNANDEZ
skimo6 CAT TORELLO 234 B MARC VILAREGUT
skimo6 CTA 235 A EUGÈNIA NAVARRO ER-RAJY
skimo6 CTA 235 B JUANJO CALVENTE VELASCO
skimo6 CUÑAOS! 236 A LLUIS NACHE DACHS
skimo6 CUÑAOS! 236 B ORIOL PARERA PORTILLO
skimo6 DINÀMICS 238 A DAVID MOYNAT ROSSELL
skimo6 DINÀMICS 238 B JÉRÔME CALVET
skimo6 DOLOMIA CUENCA 239 A SERGIO ZAFRA BASCUÑANA
skimo6 DOLOMIA CUENCA 239 B ELENA DOMINGO CÓRDOBA
skimo6 DOLOMIA CUENCA 239 C ANTONIO RUBIO TERRAZAS
skimo6 DUECHENTO 240 A ALBERT HINCHADO DOMINGUEZ
skimo6 DUECHENTO 240 B PERE JENE CASARRAMONA
skimo6 DUO SACAPUNTA 241 A FRANCHU MARTIN PEREZ
skimo6 DUO SACAPUNTA 241 B DAVID CATALAN CORELLA
skimo6 ELS BARBA GRISOS 243 A JOSÉ SERRANO LOPEZ
skimo6 ELS BARBA GRISOS 243 B FRANCISCO JAVIER OCAÑA DEL CAMPO
skimo6 ELS BARBA GRISOS 243 C PABLO OCAÑA DEL CAMPO
skimo6 ELS NANOS 2.0 244 A CRISTIA RUIZ ARJONA
skimo6 ELS NANOS 2.0 244 B GUILLEM TORNES GRAUPERA
skimo6 ELS NANOS 2.0 244 C IGNACIO AYNETO POU
skimo6 ENFOCAT 245 A JORDI ARRUFAT PANÓS
skimo6 ENFOCAT 245 B SALUSTIÀ CHATO CIPRES
skimo6 ENFOCAT 245 C JOSEP LLUÍS RODRIGUEZ VIDAL
skimo6 EQUIP MARTISELLA - CAMPRUBI 246 A JUDIT CAMPRUBI RIAL
skimo6 EQUIP MARTISELLA - CAMPRUBI 246 B JAUME MARTICELLA CANELA
skimo6 ESCOLA AGRÀRIA DEL SOLSONÈS 247 A DANIEL TARRÉS CÉSPEDES
skimo6 ESCOLA AGRÀRIA DEL SOLSONÈS 247 B OSCAR GARCIA COMPANYS
skimo6 ESCOLA AGRÀRIA DEL SOLSONÈS 247 C XAVIER ARENY CLUET
skimo6 ESQUÍ DE MONTAÑA TORRENT 248 A ALFONSO DE LA TORRE SAEZ
skimo6 ESQUÍ DE MONTAÑA TORRENT 248 B RAMÓN VICENTE GAVIRA
skimo6 ESQUÍ DE MONTAÑA TORRENT 248 C JACOBO MORENO MORA
skimo6 EUMUNDO DIFFICILE 249 A JONATHAN CARDENAS DURAN
skimo6 EUMUNDO DIFFICILE 249 B SERGIO GALÁN BUIZA
skimo6 FALTA MOLT? TEAM 250 A ESTEFANIA DIAZ GROLLIER
skimo6 FALTA MOLT? TEAM 250 B GREGORI GUTIERREZ LE SAUX
skimo6 FAST AND ZOUCH 251 A JEAN FRANCOIS MARCH
skimo6 FAST AND ZOUCH 251 B PELLETIER DIMITRI
skimo6 FLAPI 252 A LEDER PIERRE
skimo6 FLAPI 252 B SEUROT ANAIS
skimo6 FOLLOW THE LEADER 253 A ENCARNA VÁZQUEZ PÉREZ
skimo6 FOLLOW THE LEADER 253 B GERARD ALBÀ SOLER
skimo6 FOLLOW THE LEADER 253 C XAVIER MONTANÉ ATERO
skimo6 FOLLOW THE REST 254 A DIRK DIJKSTRA
skimo6 FOLLOW THE REST 254 B ANTONI BONSOMS GONZÁLEZ
skimo6 FOLLOW THE REST 254 C SERGI PALLEROLA GENE
skimo6 FOQUES I PIULETS 255 A JORDI PINYOL MASANA
skimo6 FOQUES I PIULETS 255 B ALEIX MASANA ESCAMILLA
skimo6 FOQUES I PIULETS 255 C ADRIÀ CABEZAS ESTEVE
skimo6 FORD AUTOSELECCIO 256 A VANESSA PUENTE PEREGRINA
skimo6 FORD AUTOSELECCIO 256 B FERRAN LOPEZ BOGAS
skimo6 GALLARDO/SOLA TEAM 257 A JUANJO GALLARDO GONZALEZ
skimo6 GALLARDO/SOLA TEAM 257 B ISMAEL SOLA ORTIGOSA
skimo6 GANXET I PELACANYES 258 A DAVID BULTÓ PAGAN
skimo6 GANXET I PELACANYES 258 B CARLOS LLEIXA VELAO
skimo6 GIII 259 A LIONEL LOURENÇO PEREIRA
skimo6 GIII 259 B MEMOUN EL BOUTAYBI AGHARBI
skimo6 GOURMET 260 A DAVID MONTANE AMADOR
skimo6 GOURMET 260 B CIRO RAFAEL LEGUIZAMON
skimo6 HABITCERDANYA&INTERSPORT 261 A XAVI CASANOVAS GARCIA
skimo6 HABITCERDANYA&INTERSPORT 261 B MARC MITJANS CARABELLIDO
skimo6 HALLEY 262 A ANNA FARRÉS CABALLOL
skimo6 HALLEY 262 B ARNAU SEMPERE ALBERT
skimo6 HAPPY FAMILY 263 A ALBERT MANRIQUE PALLARES
skimo6 HAPPY FAMILY 263 B SANDRA SEGURA FERNANDEZ
skimo6 ICEWALKERS 264 A MARK HARDWICK
skimo6 ICEWALKERS 264 B SARAH GARGETT
skimo6 IGUALADA OTB 265 A MARC MASACHS BASAS
skimo6 IGUALADA OTB 265 B ANDREU PASSOLA PARCERISSA
skimo6 IGUALADA OTB 265 C JAUME PASSOLA PARCERISSA
skimo6 JAGERMEISTER TEAM 266 A LAURA PUIGDEMASA BESOLÍ
skimo6 JAGERMEISTER TEAM 266 B JOAN ANTON GARCIA LOPEZ
skimo6 KENSBUSKIN 267 A MERITXELL FABREGA MARTINEZ
skimo6 KENSBUSKIN 267 B JOSEP MARIA RAMENTOL PUIGGALI
skimo6 KOA TEAM 268 A ESTEVE VIDAL FERRER
skimo6 KOA TEAM 268 B ALBERT SAMARRA PUJOL
skimo6 KOA TEAM 268 C CRISTIAN PONS TATJER
skimo6 KRONICS 269 A NARCIS FRANCAS BONET
skimo6 KRONICS 269 B ENRIC AGUILERA CUCHILLO
skimo6 KRONICS 269 C HECTOR DAUSSA PASTOR
skimo6 LAPINOT TEAM 270 A PIERRE DHENIN
skimo6 LAPINOT TEAM 270 B CYRIL MERGNAT
skimo6 LAUREDIANS A L'AVENTURA 271 A ANNA ARTAL ESCRIU
skimo6 LAUREDIANS A L'AVENTURA 271 B PEDRO CORREIA JALES
skimo6 LAUREDIANS A L'AVENTURA 271 C SONIA CARRILLO BARDAJI
skimo6 LES CABRES URGELLENQUES 272 A BERTA GUÀRDIA SINFREU
skimo6 LES CABRES URGELLENQUES 272 B MARIA BASTIDA ALBERT
skimo6 LES FLAMANTS SAUVAGES 273 A ANTONIO MORAIS
skimo6 LES FLAMANTS SAUVAGES 273 B GERALDINE PASQUET
skimo6 LES MARTES 274 A MARTA GENDRAU GALLIFA
skimo6 LES MARTES 274 B MARTA CERVERA MOLINER
skimo6 LES RECIDIVISTES 275 A MICHAEL TOLEDO
skimo6 LES RECIDIVISTES 275 B ALAIN BEAUJOUEN
skimo6 LOS CHOTAS LUIS ALBERTO 276 A PEDRO FUENTES SÁNCHEZ
skimo6 LOS CHOTAS LUIS ALBERTO 276 B LUIS ALBERTO RODRÍGUEZ
skimo6 LOS SKIMOLES 277 A ALBERTINI GARCIA MARTIN
skimo6 LOS SKIMOLES 277 B SANTI FURTET CORDERO
skimo6 LOS SKIMOLES 277 C MARIA GARCIA ORTEGA
skimo6 LOSA TEAM 278 A JUAN CARLOS SALINAS ROYAN
skimo6 LOSA TEAM 278 B FERNADO LOPEZ CEREIJO
skimo6 M..P...TT 279 A MARC TORRES DUEDRA
skimo6 M..P...TT 279 B PEDRO TEXEIRA DE MORAIS
skimo6 MARC'S TEAM 280 A MARC BARRANCO PONS
skimo6 MARC'S TEAM 280 B MARC REYES CAMPS
skimo6 MENAIRONS 281 A JOSEP MARIA GUARDIA BLANCO
skimo6 MENAIRONS 281 B TOMÀS CASTELLET GARCIA
skimo6 MENAIRONS 281 C JORDI BUJ CAMPO
skimo6 MERALP 282 A JORDI DOMENECH MARTI
skimo6 MERALP 282 B XAVIER RIGOLA TUSER
skimo6 MONT-RODON TEAM 283 A ORIOL SENTMARTÍ
skimo6 MONT-RODON TEAM 283 B NIL VILA GUITERAS
skimo6 MOQ - CHB 284 A CARLOS HOMET BELTRAN
skimo6 MOQ - CHB 284 B MUNI OLIVE QUERALT
skimo6 NABES - KARBON TEAM 285 A TOTI BES GINESTA
skimo6 NABES - KARBON TEAM 285 B DAVID COMA CASES
skimo6 NEVERGIVEUP 286 A RENE TRABS
skimo6 NEVERGIVEUP 286 B BIBIANA SAMSO ALMERA
skimo6 NIU 287 A MARTI SANCHEZ CARBO
skimo6 NIU 287 B ISAAC ROMERO BACHPOL
skimo6 NO LÍMITS N1 288 A VICENÇ BOLTAS FREIXAS
skimo6 NO LÍMITS N1 288 B HELDER BARROS RODRIGUES
skimo6 NO PEUS 289 A ALEX DE ANTONIO
skimo6 NO PEUS 289 B GERARD DE ANTONIO
skimo6 NO PEUS 289 C JAVIER BRUSES
skimo6 ONDEBIKES 290 A DANI CAETANO VILAR
skimo6 ONDEBIKES 290 B ALEX PAU CRUBLET
skimo6 ORDINO BEACH 291 A LLUÍS ROIG TRAVESET
skimo6 ORDINO BEACH 291 B PAU PELLICER GARCIA
skimo6 ORDINO BEACH 291 C IBAN CERRO ROIG
skimo6 PAR&EDU 292 A EDUARD MARTÍNEZ MORALES
skimo6 PAR&EDU 292 B PÄR LINDHOLM
skimo6 PERELLOSKIMO 294 A LLUIS MURRIA
skimo6 PERELLOSKIMO 294 B JOSEP BENAIGES
skimo6 PESCALLUNES 295 A XAVIER BARDOLET FONT
skimo6 PESCALLUNES 295 B JAUME SOLDEVILA JULIÀ
skimo6 PIEDROLITO TEAM 296 A AINA DOT JORDANA
skimo6 PIEDROLITO TEAM 296 B MARIA FARRES CID
skimo6 PIM PAM 297 A NURIA ROBERT RIBES
skimo6 PIM PAM 297 B EVA PUIGDEMASA
skimo6 POBLATANS IRREDUCTIBLES 298 A ALBERT GRAU ARCALIS
skimo6 POBLATANS IRREDUCTIBLES 298 B ERIC GIMENO GONZALEZ
skimo6 POLARIS TEAM 299 A JOSEP MOLA PUJOL
skimo6 POLARIS TEAM 299 B POL MARTINEZ ROSELL
skimo6 PREPAREU-VOS TEAM 300 A JAUME CASAL MANDICO
skimo6 PREPAREU-VOS TEAM 300 B GUILLEM CASAL FONT
skimo6 PUAS TEAM 301 A FERRAN SABATA AMADO
skimo6 PUAS TEAM 301 B ANTONI PONS GALLEGO
skimo6 PUNTÍ BROTHERS 302 A GUILLEM PUNTÍ GENERÓ
skimo6 PUNTÍ BROTHERS 302 B RAMON PUNTÍ GENERÓ
skimo6 QUIMAI 303 A SIMÓ QUIÑONERO CUADRAS
skimo6 QUIMAI 303 B YOLANDA MAIRELES GARCIA
skimo6 RANDOLIGHT TEAM 1966 304 A GERARD ESTRADA VENTURA
skimo6 RANDONAIRES DE LA MASSANA 305 A LLUIS ZANON TOMAS
skimo6 RANDONAIRES DE LA MASSANA 305 B RICARDO CALAFF RIVERO
skimo6 RANDONAIRES DE LA MASSANA 305 C ANSELMO CALLEJO FERRERAS
skimo6 RANDONE TEAM 306 A CARLES MONTEJO VALENCIA
skimo6 RANDONE TEAM 306 B JOAN TORRES POU
skimo6 ROSSELL&ASTRIE 307 A MIQUEL ROSSELL BADIA
skimo6 ROSSELL&ASTRIE 307 B NADIA ASTRIE PADILLA
skimo6 RRS 308 A ARNAU MICHEO PRATS
skimo6 RRS 308 B EDUARD GUTIERREZ BONILLA
skimo6 SAC CORBERA 2 309 A IRENE TORRES FERRET
skimo6 SAC CORBERA 2 309 B ALEJANDRO COSTA BELLON
skimo6 SASTRAKAS 310 A IÑIGO OLAIZOLA EGUIGUREN
skimo6 SASTRAKAS 310 B PAULO AGIRREZABALAGA MEABE
skimo6 SEMPRE AMUNT 311 A JORDI ROY
skimo6 SEMPRE AMUNT 311 B ALBERT FEIXAS
skimo6 SENGLARINES 312 A ANNA FRASES
skimo6 SENGLARINES 312 B MARGA CUESTA
skimo6 SERRACANTA TEAM 313 A NEUS SERRACANTA RODRIGUEZ
skimo6 SERRACANTA TEAM 313 B JORDI SERRACANTA MARCET
skimo6 SIN FONDO 314 A MOISES SAN NICOLAS SCHELLENS
skimo6 SIN FONDO 314 B AITOR PEREIRA GONZALEZ
skimo6 SIN FONDO 314 C GABRIEL SOLLEIRO SAN MILLAN
skimo6 SIXPRO TEAM 315 A MIQUEL PERA MIRAS
skimo6 SIXPRO TEAM 315 B DAVID NEILA PEREZ
skimo6 SKI & FIRE 316 A NOEL BADIA RIU
skimo6 SKI & FIRE 316 B ALBERT PUIG DALMAU
skimo6 SKIMALA TEAM 317 A MIQUEL GENIS BARDOLET
skimo6 SKIMALA TEAM 317 B CARLES PAREDES SIMON
skimo6 SKIMALA TEAM 317 C ADRIÀ HERNANDEZ SALGUEDA
skimo6 SKIMALS 318 A RAMON AURELL
skimo6 SKIMALS 318 B MONICA GAVALDA
skimo6 SKIMALS 318 C JUAN MANUEL WILKE
skimo6 SKIMOTIVE 319 A LAURENT FOURNIER
skimo6 SKIMOTIVE 319 B FLORENT GAUTIER
skimo6 SKIMOTRES 320 A JACQUES DE LA FLOR DÍAZ
skimo6 SKIMOTRES 320 B MIGUEL NUEZ CAMPOS
skimo6 SKIMOTRES 320 C JAVIER MEDINA MARTIN
skimo6 SLEEPY'S TEAM 321 A ROGER GARCIA SUBIRANA
skimo6 SLEEPY'S TEAM 321 B CLÀUDIA PALOMAS RIERA
skimo6 SOCIES3 322 A MARIE PAGÈS BRU
skimo6 SOCIES3 322 B NEUS BELLSOLÀ ABAD
skimo6 SOCIES3 322 C EVA MOLINÉ CANAL
skimo6 SOMIERDAS 323 A ISIDORO QUINTANA PEINADO
skimo6 SOMIERDAS 323 B ANTONIO SEGOVIA ALIAS
skimo6 SORREIG C 324 A ELADIO DE LA ORDEN FERNANDEZ
skimo6 SORREIG C 324 B CARLES GONZALEZ ARIAS
skimo6 SUB3 325 A XAVI MUJAL CLOSA
skimo6 SUB3 325 B AGUSTÍ ALFONSO SANCHEZ
skimo6 TAGA TEAM 326 A ANNA CLARET BUENO
skimo6 TAGA TEAM 326 B JUDITH VERDAGUER ORTEGA
skimo6 TARARINS 327 A ELOI ESCOLÀ AGUSTÍ
skimo6 TARARINS 327 B MARC BALCELLS DELGADO
skimo6 TAULA LLARGA 328 A GIL RUSIÑOL FEU
skimo6 TAULA LLARGA 328 B JORDI ROSELL FERRER
skimo6 TAULA LLARGA 328 C MARC TORRAS SERRA
skimo6 TEAM 99 329 A CAROL CUREAU BONIT
skimo6 TEAM 99 329 B FRANCESC CASTILLO ESTRELLA
skimo6 TEAM BLOND 330 A KRISTINA SCHILLING
skimo6 TEAM BLOND 330 B Benjami Pujol Chauffaille
skimo6 TEAM CUSINS 331 A AXEL ZUNZARREN JETHANI
skimo6 TEAM CUSINS 331 B ORIOL CAMINAL SANCHEZ
skimo6 TEAM DECAVI FOQUES I PIOLETS 332 A JORDI COLS MIQUEL
skimo6 TEAM DECAVI FOQUES I PIOLETS 332 B ALBERT FONT VILA
skimo6 TEAM MARNUKOS 333 A MARCOS IGLESIAS CUBILLO
skimo6 TEAM MARNUKOS 333 B MANU SANTIAGO RODRIGUEZ
skimo6 TIKI-TAKA 334 A CRISTINA SANCHEZ BARRIONUEVO
skimo6 TIKI-TAKA 334 B JOSEP CAPEL
skimo6 TRACA 335 A RAQUEL MORENO CERQUELLA
skimo6 TRACA 335 B JORDI SUBIROS SERRA
skimo6 TRAMUNTRAIL 336 A ANNA ALBALAT
skimo6 TRAMUNTRAIL 336 B JAUME PEREIRA
skimo6 TRAMUNTRAIL 336 C CARLA ALAYRACH
skimo6 TRAVIESUS 337 A DANI VERGARA BORQUE
skimo6 TRAVIESUS 337 B ANAÏS CLUA FARRERO
skimo6 TRES PICOS 338 A ANTON BORRELL GALLEGO
skimo6 TRES PICOS 338 B JOSEP ANTEQUERA ABELLA
skimo6 TRES PICOS 338 C JORDI PRAT VIDAL
skimo6 TROTE-EXTREM A 339 A JAUME GARROSSET GORGAS
skimo6 TROTE-EXTREM A 339 B JOAN BTA. CABRÉ BELTRI
skimo6 TROTE-EXTREM B 340 A JOAN BORREGUERO SOLANO
skimo6 TROTE-EXTREM B 340 B ANGEL SANTOS FORT
skimo6 TUPPERING TEAM 341 A LAIA MONTOLIU MONTES
skimo6 TUPPERING TEAM 341 B MARC GELONCH VILA
skimo6 TURTLES 342 A MARC DUEDRA FLORENSA
skimo6 TURTLES 342 B MONTSE GONZALEZ OBIOLS
skimo6 TURTLES 342 C IMMA BARROS LOPEZ
skimo6 TXIKI TEAM 343 A SERGI SOBRINHO CAVACO
skimo6 TXIKI TEAM 343 B SERGIO ARNAIZ
skimo6 TXIMELETA 344 A BELEN ESKISABEL POLANCO
skimo6 TXIMELETA 344 B BITTOR MUXIKA IMAZ
skimo6 TXIMELETA 344 C JESUS MARI MUNDUATE ESTENSORO
skimo6 UPHILL 345 A JORGE SIMO SURIÑACH
skimo6 UPHILL 345 B XAVIER VALES I GUILLAMET
skimo6 USHUAIA 346 A LAURA SANCHEZ ROSSELL
skimo6 USHUAIA 346 B MARIANO APOSTOLICO
skimo6 VIEJAS GLORIAS ECOA 347 A ARIADNA FENES ARENY
skimo6 VIEJAS GLORIAS ECOA 347 B DAVID FILLET RIBA
skimo6 XALATS 348 A JOAN GUILLEN PORREDON
skimo6 XALATS 348 B LLUIS GINJAUME GRATACOS
skimo6 MOLINEROS 349 A CARLES GUILERA VILADOMIU
skimo6 MOLINEROS 349 B XAVIER BISBE VIVES
skimo6 DYNAFIT TEAM 350 A ERIC MOYA RODRIGUEZ
skimo6 DYNAFIT TEAM 350 B FERNANDO LOPEZ DE SAGREDO XICOTA
skimo6 DE TRANQUIS QUE SOM DOMINGUERES 351 A GEORGINA LECHUGA BARONAT
skimo6 DE TRANQUIS QUE SOM DOMINGUERES 351 B LAIA BIGORDÀ FERNÁNDEZ
skimo6 DE TRANQUIS QUE SOM DOMINGUERES 351 C JOSEP TRAVESSET ESCOBAR
skimo6 NEON 352 A JORDI VENTURA ALONSO
skimo6 NEON 352 B XAVIER CONSEGAL CODERCH
skimo6 EIRA TEAM 353 A DANI CATALÁN OLIVÉS
skimo6 EIRA TEAM 353 B BEATRIZ ANDREU NAVARRO
skimo6 EIRA TEAM 353 C Lluis SAENZ AVILA
skimo6 LAST MINUTE 354 A ALEX WENDT ALVAREZ
skimo6 LAST MINUTE 354 B SERGIO DE LA SOLILLA BAIXAS
skimo6 LAST MINUTE 354 C SINTUS VIVES BOSCH
Andorra Skimo

INSCRÍBETE EN TU
PRÓXIMA AVENTURA

A que esperas? Inscríbete aquí y comienza tu aventura

Quiero inscribirme

Precio SKIMO2: 45€ / Persona
Precio SKIMO4: 85€ / Persona
Precio SKIMO6: 85€ / Persona
Precio SKIMO10: 135€ / Persona

Organiza

Patrocina

#MEDIA PARTNERS AndorraSkimo

Els mitjans de comunicació

#ALLOTJAMENTS AndorraSkimo

Els nostres allotjaments oficials
Clean CO2

Andorra SKIMO 2018 calcula y compensa su huella de carbono

Andorra SKIMO 2018 un evento organizado por VSL Sports, se comprometo con la lucha contra el cambio climático. La organización ha compensado las emisiones que se han generado durante el evento.
L’organització ha tancat un acord de col·laboració amb el projecte d’energia hidràulica anomenat Darica, ubicat a Turquia. Un projecte certificat per Verified Carbon Standard que ha banda de reduir emissions de Gasos amb Efecte d’Hivernacle, redueix la contaminació de les aigües, dinamitza l’economia local, augmenta els llocs de treball i ajuda al desenvolupament social i econòmic de la zona.

Finalmente la organización, ha obtenido el certificado Clean CO2 que acredita su neutralidad.